Bezpieczeństwo podróży z CityBus

+

Poczuj się bezpiecznie w podróży!

W naszych działaniach nie zapominamy o tak ważnym aspekcie jak bezpieczeństwo naszych pasażerów. Oprócz wygody oraz wysokiej jakości obsługi dbamy o to by podróż z nami była gwarancją spokojnego przejazdu.

Bezpieczeństwo jazdy z doświadczonym kierowcą

Zatrudniani przez nas kierowcy cechują się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadają kwalifikacje niezbędne do przewozu osób oraz wszystkie konieczne pozwolenia i certyfikaty. Dzięki tej dbałości w doborze profesjonalnych pracowników możemy zapewnić naszym klientom najwyższe bezpieczeństwo jazdy wynikające z umiejętności i doświadczenia kierowcy. Dbamy również o wysoki standard pojazdów, które świadczą usługi. Przechodzą one systematyczne przeglądy pod kątem bezpieczeństwa oraz czystości.

Bądź spokojny o swój bagaż

Podczas transferu lotniskowego nie narażasz się na możliwość kradzieży bagażu. Podróż przebiega bez przesiadek, a więc bez konieczności przenoszenia bagaży. Jedyną osobą, która ma styczność z Twoim bagażem jest kierowca, który umieszcza go w luku bagażowym oraz wyciąga go z niego po zakończonym przejeździe. Dzięki temu minimalizujemy ilość osób, które mogą mieć styczność z bagażem pasażerów.

Warto również wziąć pod uwagę, że do napadu i kradzieży może dojść w trakcie próby dotarcia na środek transportu jak np. pociąg. Z nami będziesz znacznie bezpieczniejszy dzięki temu, że podróż możesz zacząć w dowolnym wskazanym przez siebie miejscu np. pod domem, przed hotelem, a przejazd kończy się na lotnisku i dopiero wtedy opuszczasz pojazd. Nie musisz błądzić pomiędzy ciemnymi alejkami, bo odbierzemy i dowieziemy Cię prosto do celu.

Nie martw się o cenę przejazdu

Nie musisz obawiać się o rzetelność taksówkarza. Z nami nie wystawiasz się na ryzyko zawyżenia stawek przez nieuczciwego kierowcę. Cenę przejazdu znasz jeszcze przed rezerwacją. Co więcej opłatę za przejazd regulujesz przed usługą i nie może ona ulec zmianie. Dlatego kiedy wsiadasz do naszego busa możesz się spokojnie zrelaksować i nie myśleć już o kosztach.

Płać bezpiecznie!

Ponieważ proces rezerwacji został przez nas całkowicie zautomatyzowany i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej zadbaliśmy również o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez naszych klientów. Korzystamy z usług najlepszych dostawców autoryzacji płatności. PayU i PayPal to firmy, które są gwarantem bezpieczeństwa płatności dokonywanych przez klientów.

Dla was chcemy nadal podnosić poziom jakości naszych usług dlatego jesteśmy otwarci na wasze uwagi. Czekamy na wskazówki i opinię – możecie je przesłać wypełniając formularz kontaktowy, który znajdziecie w zakładce kontakt.