Łatwo podróżować z CityBus

+

Z nami podróżuje się łatwo!

Projektując naszą stronę internetową oraz system rezerwacji braliśmy pod uwagę przede wszystkim prostotę i funkcjonalność. Zależało nam na tym by każdy użytkownik, który nas odwiedzi mógł swobodnie i bez problemów odnaleźć interesujące go informacje oraz płynnie dokonać rezerwacji na przejazd.

Jesteśmy dopasowani do Twoich potrzeb

Nasza strona internetowa stworzona została tak by możliwie ułatwić użytkownikom wyszukanie przejazdów w interesująch ich terminach. Łatwo dostępna na stronie głównej wyszukiwarka, zaprojektowana została tak żeby korzystanie z niej było możliwie intuicyjne dla użytkowników. Zadbaliśmy również o dostosowanie strony do urządzeń mobilnych dzięki czemu nasi klienci mogą korzystać z niej wygodnie bez względu na czas, miejsce oraz to z jakiego ekranu korzystają.

Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty system rezerwacyjny

Dla usprawnienia procesu stworzyliśmy całkowicie zautomatyzowany system zakupu biletów. Cały proces rezerwacyjny dokonuje się online za pośrednictwem strony www.citybus24.com. Dzięki temu nasi konsumenci mogą realizować rezerwacje i zarządzać nimi przez całą dobę w dogodnym dla siebie czasie. Procedura jest bardzo intuicyjna – klient po prostu rezerwuje interesujący go termin – w tym celu wyznacza miejsce i czas odbioru, podaje ilość osób, których dotyczy dany przejazd oraz dane kontaktowe.

Nasz system analizuje wszystkie przesłane zgłoszenia i łączy je w optymalną trasę przejazdu. Przelicza czas potrzebny na jej pokonanie oraz, uwzględniając warunki drogowe, oblicza przybliżony czas pojawienia się pojazdu w zleconym punkcie odbioru. Wygenerowany w ten sposób kurs przydziela do konkretnego kierowcy.

Możesz zarządzać swoimi rezerwacjami

Mając na uwadzę, że wasze plany mogą się zmienić, rezerwacja może zostać całkowicie odwołana. Aby uzyskać zwrot całości kosztów rezerwacji należy dokonać anulacji najpóźniej 48 godzin przed terminem wykonania przejazdu.

Chcemy ciągle poprawiać jakość naszych usług dlatego jesteśmy otwarci na opinię naszych konsumentów. Wszelkie uwagi i pomysły jak jeszcze bardziej usprawnić korzystanie z naszych usług można przesyłać za pomocą formularza na podstronie kontakt.