Pewność wysokiej jakości obsługi

+

Dajemy ci pewność wyjątkowej obsługi!

Jesteśmy firmą, która powstała w odpowiedzi na potrzeby konsumentów rynku przewozów pasażerskich w Warszawie. Naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeby konsumenta na tani przejazd w komfortowych warunkach. Specjalizujemy się w transferach lotniskowych na trasie Warszawa – lotnisko Modlin oraz powrotnej.

Innowacyjny system na Polskim rynku

Naszym pomysłem było zaimportowanie na polski rynek innowacyjnego rozwiązania, które sprawdziło się doskonale w zagranicznych systemach. Mowa o idei przejazdów łączonych. Ta formuła łączy niezależnych od siebie pasażerów we wspólny przejazd pozwalając im znacząco zmniejszyć jego koszt na osobę.

Czy to naprawdę coś innego? Znana jest przecież w Polsce podobna koncepcja – BlaBla Car. Jednak to inicjatywa oddolna, w której potencjalni pasażerowie sami poszukują współpasażerów lub osób podróżujących zbieżną trasą. W naszym przypadku klient nie musi podejmować tak dużego wysiłku w przygotowanie swojej podróży. Cały ciężar zarządzania połączeniem odpowiednich osób przeniesiony jest na CityBus.

Pełna komunikacja na każdym etapie usługi

Nasz klient zawsze otrzymuje mailowe potwierdzenie złożenia rezerwacji wraz z jej parametrami aby mógł mieć pewność, że jego zgłoszenie zostało przyjęte. Pozwala to też zweryfikować poprawność szczegółów przejazdu takich jak np. ilość dodatkowego bagażu. Otrzyma on również wiadomość SMS z informacją w jakich widełkach czasowych kierowca pojawi się w umówionym miejscu.

Wychodząc naprzeciw waszym potrzebom zadbaliśmy o to by móc odpowiadać na wasze bieżące pytania. Dlatego oddajemy do waszej dyspozycji infolinię. Nasi konsultanci porozumiewają się swobodnie w języku polskim, ale również biegle posługują się językiem angielskim co pozwala im w łatwy i przystępny sposób komunikować się również z obcokrajowcami. Na wszystkie nurtujące pytania znajdują odpowiedzi przez pięć dni w tygodniu od godziny 7:00 do 23:00.

Koncentrujemy się na waszej satysfakcji!

Na każdym etapie obsługi klienta dokładamy szczególnych starań aby mógł być on zadowolony z naszej usługi. Chętnie udoskonalamy nasze procesy w celu podnoszenia satysfakcji użytkowników. Dlatego jesteśmy otwarci na wasze opinię i uwagi. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami i pomysłami przez formularz znajdujący się w zakładce kontakt.