Niskie ceny przejazdów

+

Ty też możesz sobie pozwolić na luksusową podróż na lotnisko

Rynek przewozów w warszawie jest mocno zróżnicowany. Oprócz komunikacji miejskiej i zbiorowej do dyspozycji klientów pozostają usługi taksówkarskie oraz konkurencyjne cenowo przewozy świadczone w sposób nielegalny. My wprowadzamy na ten rynek zupełnie legalne rozwiązanie, które pozwala na komfortową podróż w niższych cenach.

Niższe koszty dzięki nowoczesnej koncepcji przejazdów łączonych

Kiedy komfort przejazdu taksówką na lotnisko w Modlinie okazuje się za drogi większość osób decyduje się na komunikację zbiorową. Dzięki temu mogą zaoszczędzić, ale muszą dostosować się do wyznaczonych godzin odjazdu i zgadzają się na niską wygodę w zwykle zatłoczonych pojazdach.

CityBus jest pierwszym przewoźnikiem wprowadzającym na rynku warszawskim ideę przejazdów łączonych. Pozwalają one dołączyć pojedynczym pasażerom lub małym grupom do przejazdu zorganizowanego. Dzięki większej liczbie osób uczestniczących w podróży koszty przejazdu znacznie maleją. Jednocześnie liczba pasażerów nie przekracza ośmiu osób co pozwala utrzymać niezwykle wysoki komfort jazdy.

Niskie ceny komfortowych przejazdów

Przejazd taksówką z Warszawy na lotnisko Modlin to wydatek średnio ok. 160 zł. Z nami dotrzesz na lotnisko i z powrotem co najmniej 50% taniej! Cena przejazdu zależy od ilości osób dołączających do podróży z jednego adresu oraz miejsca odbioru/dowozu. Podział cennikowy obsługiwanych dzielnic Warszawy znaleźć można w zakładce strefy. Koszt podróży w jedną stronę dla osoby podróżującej samotnie to 79 zł, a jeśli do przejazdu dołączy grupa jest jeszcze taniej!

Wszystkie koszty znasz przed podróżą

Z nami nie musisz obawiać się ukrytych dopłat. Cenę swojego przejazdu znasz już w momencie rezerwacji. Płatności dokonujesz jeszcze przed wykonaniem usługi dlatego niezależnie od obranej trasy, opłata nie wzrośnie! Nasz cennik jest stały, nie wprowadzamy dodatkowych taryf np. nocnych.

Dbamy o to by zachować konkurencyjne ceny oraz wysoki komfort przejazdu. Jesteśmy jednak otwarci na wasze opinie i sugestie ponieważ chcemy cały czas doskonalić nasze usługi. Jeśli chcecie podzielić się z nami uwagami dotyczącymi możliwości usprawnienia naszej obsługi zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza.