Wygodne transfery lotniskowe

+

Nie wiedziałeś, że Twoja podróż może być tak wygodna!

Jak wiele razy męczyłeś się próbując dojechać z licznymi bagażami na lotnisko? Zatłoczona komunikacja miejska, niewygodne połączenia pociągów lub drogie taksówki już Cię zniechęcają? Jeszcze nie wiesz jak prosta, tania i wygodna może być Twoja podróż!

To my dopasujemy się do Ciebie, nie ty do nas

Próbujesz znaleźć dogodny przejazd na lotnisko. Sprawdzasz kolej, autobusy, może nawet komunikację miejską. Godziny przejazdu nigdy nie pokrywają się z Twoim lotem. Albo będziesz narażony na spóźnienie, albo spędzisz dodatkowe godziny w terminalu. Dodatkowo musisz jeszcze dotrzeć na przystanek lub peron. Liczne przesiadki w tej podróży zmęczą Cię koniecznością dźwigania bagaży i ciągłego sprawadzania czy jesteś na czas. A przecież można to zrobić łatwiej i przede wszystkim wygodniej!

Z nami zarezerwujesz swój przejazd online. Wybierasz dzień i godzinę przejazdu, a nasz system połączy Cię z innymi podróżującymi w tym czasie. Otrzymasz wiadomość informującą o widełkach czasowych w jakich pojawi się kierowca. Podróż jest szybka bo jedziecie od razu do celu czyli na lotnisko.

Nie musisz też szukać przystanków ani planować listy przesiadek. To takie kłopotliwe, w szczególności jeśli warunki pogodowe nie dopisują. Nikt nie lubi czekać na transport gdy jest chłodno lub pada. W przypadku naszej usługi to ty wskazujesz miejsce gdzie się spotkamy, a nasz system dopiszę je do trasy jednego z kierowców tak by zachować jej optymalność.

Umówmy się tam gdzie Tobie wygodnie

Nasze pojazdy dojeżdżają dosłownie w każdy zakątek miasta w obrębie obsługiwanych stref. To ty wskazujesz dogodne dla Ciebie miejsce odbioru czy dowozu, a my pojawimy się tam by odebrać Cię o umówionej godzinie. Przyjedziemy pod dom czy hotel, dowieziemy na spotkanie lub konferencję. Nie ma ograniczeń – to ty decydujesz gdzie chcesz dotrzeć.

Rozgość się, to Twoje miejsce

Korzystamy z nowoczesnych pojazdów, w których dbamy o utrzymanie najwyższych standardów czystości. Mieszczą one do 8 osób co pozwala na utrzymanie komfortu i wygody podczas przejazdu. Zapomnij o tłoku znanym z komunikacji masowej. U nas masz gwarancję dedykowanego Tobie miejsca siedzącego i możesz być pewny, że zawsze zmieścimy Twoje bagaże.