Cennik

Cennik usług transportowych CityBus

Firma CityBus świadczy usługi przewozu osób na trasie Warszawa – lotnisko Modlin oraz w kierunku przeciwnym. Jednostkowa cena przejazdu dla klienta zależy od dwóch czynników: liczby osób odbieranych lub dowożonych pod jeden adres oraz od strefy, w której znajduje się punkt odbioru lub dowozu.

Transfer na lotnisko w Modlinie może się odbywać ze wskazanej przez klienta części Warszawy. Na tej stronie znajdą Państwo mapę z podziałem obsługiwanych przez nas warszawskich dzielnic na strefy cenowe.

Aby sprawdzić, którą strefę cenową powinni Państwo wybrać, prosimy:

 • wybrać ikonę przejścia do opcji wyświetlania mapy na pełnym ekranie
 • wprowadzić adres po naciśnięciu ikony wyszukiwania 
 • Przejazdy łączone

  Usługa przejazdów łączonych pozwala pojedynczym osobom lub niewielkim grupom dołączyć do przejazdu. Klient podaje adres odbioru, który jest dla niego dogodny, a po dokonaniu rezerwacji otrzyma informację o przedziale czasowym w jakim w ustalonym miejscu pojawi się kierowca. Podobnie jak w przypadku zamówienia taksówki na lotnisko klient zaczyna podróż w wygodnym dla siebie miejscu. Kierowca zatrzymuje się po odbiór pasażerów maksymalnie trzy razy w trakcie jednego przejazdu. Trasa przejazdu, uwzględniająca odbiór wszystkich klientów, ustalana jest przez system w celu zapewnienia możliwie krótkiego czas podróży.

  Cena za przejazd zmienia się w zależności od oddalenia miejsca odbioru od lotniska oraz liczby osób, które są z niego odbierane. Im więcej osób dołącza do podróży z tego samego adresu tym tańszy staje się jej jednostkowy koszt dla klienta. Stawki, które obowiązują dla przejazdów łączonych wyglądają następująco:

   

  Liczba osób wsiadających

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  Cena

  Strefa A

  79 zł

  59 zł

  55 zł

  49 zł

  40 zł

  35 zł

  29 zł

  25 zł

  Strefa B

  89 zł

  69 zł

  65 zł

  59 zł

  49 zł

  41 zł

  35 zł

  31 zł

  PRZYKŁAD

  Kierowca odbiera spod Adresu 1 jedną osobę (79 zł) następnie spod Adresu 2 dwie osoby (każda z nich zapłaci 59 zł) oraz spod adresu 3 jedną osobę (79zł).

  PRZYKŁAD 

  Kierowca odbiera spod Adresu 1 jedną osobę (79 zł) następnie spod Adresu 2 również jedną osobę (79 zł) oraz spod adresu  3 kolejną (79 zł).

   

  Przejazdy prywatne

  Drugą usługą w portfolio przewoźnika są przejazdy na wyłączność. W przypadku takiego przewozu kierowca odbiera grupę osób z tylko jednego, ustalonego podczas rezerwacji, adresu a następnie jedzie bezpośrednio na lotnisko w Modlinie, nie zatrzymując się więcej po drodze. Cennik dla tej obsługi poniżej:

  Cena

  Strefa A

  199,00 zł

  Strefa B

  249,00 zł

  PRZYKŁAD

  Kierowca odbiera spod Adresu 1 cztery osoby. Każda z nich zapłaci za przejazd po 49 zł.

  Dojazd w obie strony

  Przejazdy odbywają się w obu kierunkach – klient może dokonać rezerwacji linii Modlin – Warszawa. Odbiór wszystkich przewożonych pasażerów odbywa się na lotnisku, a następnie kierowca rozwozi je pod ustalone podczas rezerwacji adresy dowozu. W tym przypadku koszty przejazdu są zależne od lokalizacji adresu końcowego oraz ilości osób wysiadających zadeklarowanych podczas rezerwacji. Obowiązuje ten sam podział strefowy.