Jak to działa?

Jak działa usługa transferu na lotnisko w Modlinie?

CityBus to Polska firma, która wykonuje usługi transferu na lotnisko Modlin z dowolnego miejsca w Warszawie oraz w kierunku powrotnym. Pasażer zaczyna swoją podróż w wyznaczonym przez siebie miejscu np. spod drzwi własnego domu i razem z pozostałymi uczestnikami przejazdu zostaje przewieziony na terminal w Modlinie. Przypomina to przejazd taksówką na lotnisko, ale jego koszt może być znacznie tańszy – ceny dochodzą nawet do 25 zł za osobę!

Rezerwuj transfer na lotnisko online!

Sposób składania zamówienia na przewóz jest w pełni zautomatyzowany i w całości odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.citybus24.com. Dzięki temu możesz rezerwować transport i zarządzać swoimi biletami z dowolnego miejsca w dowolnym, wygodnym dla Ciebie, czasie.

Proces rezerwacji jest intuicyjny i sprawny. Wystarczy, że klient poda adres miejsca, z którego chce zacząć przejazd np. swój adres domowy oraz datę i godzinę podróży. Dodatkowo powinien zaznaczyć liczbę podróżnych, którzy dołączą do transferu na lotnisko Warszawa – Modlin spod wskazanego adresu . Na koniec klient musi podać podstawowe dane umożliwiające kontakt.

W zależności od strefy cennikowej oraz ilości podróżnych dołączających do przejazdu we wskazanym miejscu odbioru system przeliczy cenę transferu. Więcej informacji na temat obliczania kosztu kursu na lotnisko znajduje się w zakładce cennik. Klient otrzymuje informację o cenie i dokonuje płatności. Koszt opłaconego przejazdu już się nie zmieni, niezależnie od trasy jaka zostanie wyznaczona lub jego czasu trwania.

System rejestruje zgłoszenie i przetwarza je w bazie wszystkich rezerwacji. Na podstawie podanych danych generuje optymalną, możliwie krótką, trasę uwzględniając również punkty odbioru innych klientów. W celu zapewnienia płynności przejazdu w trakcie jednego kursu nasz bus będzie mieć maksymalnie trzy postoje, aby odebrać pasażerów.

Klient otrzyma informację z potwierdzeniem rezerwacji terminu oraz widełkami czasowymi w jakich kierowca pojawi się we wskazanym w rezerwacji miejscu po odbiór pasażerów.

Podobnie wygląda proces rezerwacji transferu z lotniska. Warszawa, a właściwie dowolnie wybrany jej punkt, jest wtedy celem podróży. Klient po rezerwacji otrzymuje informację o godzinie odbioru spod terminala w Modlinie, a kurs obejmuje dowóz wszystkich uczestników pod wskazane przez nich adresy. W tym wypadku kierowca również posiada nie więcej niż trzy miejsca dowozu, w których się zatrzyma.