O nas

Dużo taniej niż taxi na lotnisko

CityBus to polska firma zajmująca się przewozem osób i wyspecjalizowana w przejazdach na trasie Warszawa – lotnisko Modlin – Warszawa. Usługi transferu na lotnisko świadczone są w sposób w pełni legalny przy współpracy z doświadczonymi, lokalnymi kierowcami.

Przedsiębiorstwo powstało z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów, którzy szukają bezpiecznego i komfortowego transportu na lotnisko w Modlinie, a jednocześnie zależy im na przystępnych stawkach przejazdu. Zachowując cechy przejazdów taksówkowych takie jak odbiór z dowolnego, wskazanego przez klienta miejsca na terenie Warszawy, firma nie zapomina o utrzymaniu umiarkowanych cen.

Oferowany przez firmę transport przypomina usługi taksówki na lotnisko Modlin. Różnicę stanowi fakt, że kierowca w trakcie przewozu, na wyznaczonej przez system trasie, odbiera pasażerów, którzy rezerwowali podróż w podobnym terminie i podróżowali w tym samym kierunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu CityBus jest w stanie oferować konkurencyjne stawki za przejazd w porównaniu do znanych korporacji taksówkowych.

W swoim portfolio przewoźnik posiada również przejazdy na wyłączność, które pozwalają wynająć bus do prywatnego przewozu grupy nawet do ośmiu osób, co działa analogicznie do usług taxi. Modlin jest w tym wypadku jedynym przystankiem po odbiorze pasażerów.