Zostań kierowcą

Twoja kariera kierowcy w CityBus!

CityBus to polska firma, która jako pierwsza na warszawskim rynku oferuje łączone przejazdy osób. Jest wyspecjalizowana w przewozach samochodami typu mini bus na trasie Warszawa – lotnisko Modlin – Warszawa.

Dzięki proponowanej usłudze konsument może podróżować tak komfortowo jak w przypadku zamówienia taxi na lotnisko, a przy tym zaoszczędzić na kosztach przejazdu. Rezerwacja biletu jest dokonywana przez internet i opłacana z góry, co gwarantuje że cena przejazdu nie wzrośnie w jego trakcie.

Usługi oferowane przez firmę CityBus są wykonywane w sposób zupełnie legalny przy współpracy z lokalnymi, odpowiednio doświadczonymi kierowcami. Przedsiębiorstwo nie posiada własnej floty samochodowej – nawiązuje stosownie udokumentowana współpracę z kierowcami bedącymi włascieilami pojazdów.

Dlaczego warto współpracować z CityBus?

Współpraca z CityBus daje kierowcy możliwość wykonywania płatnych zleceń przewozu osób w ramach usług świadczonych przez firmę. Zlecenia są przydzielane danemu kierowcy przez system, który łączy rezerwacje klientów w optymalne trasy. Kierowca poruszając się po wyznaczonym kursie odbiera pasażerów ze wskazanych adresów, a następnie dowozi ich na terminal w Modlinie.

Wszystkie przejazdy opłacane są przez klienta z góry przed wykonaniem usługi. Płatności dokonywane są za pośrednictwem strony www.citybus24.com na rzecz firmy, która później wypłaca należność kierowcy na podstawie wystawionej faktury. Zabezpiecza to kierowców przed brakiem płatności za wykonaną usługę ze strony trudnych lub niezadowolonych klientów. Chroni też przed brakiem wynagrodzenia w sytuacji gdy klient nie stawi się po odbiór zamówionej usługi.

Wygodą dla kierowcy jest fakt, że otrzymuje gotowe, wygenerowane przez system zlecenia wraz z zaznaczonymi punktami odbioru pasażerów oraz godzinami w jakich powinien się pojawić pod danym adresem. Cały ciężar zarządzania rezerwacjami oraz planowania przejazdów spoczywa po stronie systemu, kierowca realizuje jedynie przekazane wytyczne.

Kierowca nie dokonuje pustych przejazdów! W żadnym z oferowanych kierunków transportu na lotnisko Modlin lub z terminalu do Warszawy kierowca nie kursuje pustym pojazdem. System przypisuje pasażerów do każdego pojazdu zarówno w drodze na lotnisko jak i z niego. Dzięki takiemu podejściu kierowca zawsze realizuje przewóz z pasażerem co gwarantuje mu zarobek.

Kierowca współpracujący z firmą citybus24.com nie ma nałożonych ograniczeń dotyczących współpracy z innymi podmiotami. Oznacza to, że może równolegle wykonywać zlecenia również dla innych podmiotów w tym korporacji taksówkarskich.

Czego potrzebujesz by zostać kierowca CityBus?

Firma CityBus jest zainteresowana współpracą z doświadczonymi kierowcami posiadającymi stosowne uprawnienia do kierowania pojazdem typu minibus oraz przewozu osób. Do podpisania umowy konieczne będzie wylegitymowanie się dowodem osobistym oraz okazanie ważnego prawa jazdy.

Warunkiem podjęcia współpracy jest posiadanie tytułu prawnego do posiadania pojazdu typu minibus o pojemności 7+1 lub 8+1 osób zarejestrowanego jako samochód osobowy. Należy okazać dowód rejestracyjny posiadanego pojazdu oraz dowód opłaty komercyjnej stawki OC.

Kierowca ubiegający się o możliwość współpracy powinien cechować się wysoką kulturą osobistą oraz dbałością o czystość pojazdu. Powinien również posiadać zaświadczenie o niekaralności.

Możliwości finansowe

Rozpoczęcie współpracy z przewoźnikiem CityBus nie pociąga za sobą żadnych kosztów płatnych przez kierowcę na rzecz firmy. Przedsiębiorstwo nie pobiera opłat stałych, opłat dodatkowych za radio ani składki na utrzymanie systemu.

Jedynym kosztem ponoszonym przez współpracującego kierowcę na rzecz kontrahenta jest prowizja od zarobku za wykonany przejazd. Prowizja płatna dla firmy liczona jest procentowo od cennikowej wartości danego przejazdu. Koszty konsumenckie przejazdu opisane są szerzej w zakładce Cennik .

Jeśli interesują Cię szczegóły możliwości zarobkowych jakie oferuje współpraca z citybus24.com zapytaj o indywidualna ofertę dla kierowcy.

Zostań kierowcą CityBus!

Chcesz zostać nowym kierowcą CityBus? Jeśli spełniasz wszystkie opisany wyżej wymagania skontaktuj się z osoba odpowiedzialną za rekrutację, która przedstawi Ci więcej szczegółów oferty współpracy dla kierowców. Marek Hordyniak e-mail: kom.: